České mluvené slovo a České mluvené pohádky vs České mluvené slovo a pohádky

Jak již delší dobu víte, vytvořili jsme novou aplikaci která nese jméno České mluvené slovo a pohádky.

Mnoho lidí si stěžuje, že je aplikace nepřehledná a nebo zcela jiná než kterou doposud používali. Na jedné straně máte pravdu, aplikace se musela změnit aby dodržovala požadavky Google play a proto se některé věci mohli změnit. Ale můžeme Vás ujistit, že se jinak jedná o zcela totožnou aplikaci. Pouze obě aplikace byly převedeny do jedno a to z několika důvodů.

První důvod byl, aby jste nemuseli používat nebo instalovat více aplikací do svého telefonu. Druhý je, aby aktualizace byly častější a mohli se držet standardů Google play. A mnoho dalších důvodu.

Velice nás mrzí že k tomu takto nahlížíte. Nová aplikace je zcela totožná a používá stejný systém, jen je potřeba vždy použít o jedno kliknutí navíce.

Staré aplikace budou brzy odstraněny a budou nahrazeny novou. Jak jsem již deklarovali, pokud klesne hodnocení nové aplikaci pod 4 body, což momentálně je, budeme to brát že o tuto aplikaci nejevíce zájem a její vývoj bude zcela ukončen a aplikace bude odstraněna.

Opravdu se jedná o zcela stejnou aplikaci, jen jedou dvě aplikace v jednom.  Pokud by jste chtěli využívat staré rozhraní, které je nadále ve staré aplikace, musíte se obrátit na Google play, aby umožnili stále aktualizace aplikace s rozhraní API 29.

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.maplikace.mslovof